Menu
Tablet menu

Pielęgnacja dłoni i stóp

05-pielegnacja dloni i stop

Posiadamy szeroką gamę zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp oraz pielęgnacji i stylizacji paznokci. Piękne i zadbane dłonie i paznokcie pozwolą poczuć się komfortowo, a w naszej bogatej ofercie każdy z Państwa z pewnością znajdzie coś dla siebie.


Manicure podstawowy    40 zł

Jest to klasyczny manicure polegający na opracowaniu płytki paznokcia, poprzez  nadanie jej kształtu i usunięciu skórek. Dodatkowym elementem jest wypolerowanie płytki. Paznokcie wyglądają estetycznie i nabierają zdrowego połysku.


Manicure luksusowy    60 zł

Zabieg manicure klasycznego w połączeniu z luksusową pielęgnacją dłoni. Daje efekt pięknych i zadbanych paznokci i regeneruje skórę dłoni, pozostawiając ją aksamitnie gładką.


Manicure japoński    60 zł

Intensywnie odżywia, wzmacnia i regeneruje paznokcie. Nadaje im zdrowy i nieskazitelny połysk, który utrzymuje się nawet do dwóch tygodni. Jest szczególnie polecany dla osób z problemem słabych, łamliwych, rozdwajających się paznokci.


Manicure hybrydowy  dłonie/stopy    70/60 zł

Bardzo efektowny manicure, cieszący się dużą popularnością i uznaniem. Kolor na paznokciach jest bardzo trwały, wygląda naturalnie i nie niszczy płytki paznokcia.

 
Pedicure podstawowy    70 zł

To pielęgnacja stóp w celu ich wygładzenia i odświeżenia wraz z opracowaniem płytki paznokcia.


Pedicure luksusowy    120 zł

Kompleksowa pielęgnacja regeneracji stóp, polega na usunięciu zrogowaceń i opracowaniu płytki paznokcia. Ten rodzaj pedicure zapewnia efektowny rezultat nawet przy dużych zrogowaceniach, a Ty odzyskasz poczucie lekkości stóp i komfortu.


Kąpiel parafinowa dłoni    40 zł

Intensywne odżywienie i nawilżenie dłoni dzięki kompleksowej pielęgnacji. Ciepło parafiny lokalnie pobudza krążenie dzięki czemu składniki odżywcze głębiej przenikają i działają intensywniej. Zabieg doskonale regeneruje nawet bardzo suche i podrażnione dłonie, pozostawiając je aksamitnie gładkie.
 

Kąpiel parafinowa stóp    50 zł

Intensywne odżywienie i nawilżenie stóp dzięki kompleksowej pielęgnacji. Ciepło parafiny lokalnie pobudza krążenie dzięki czemu składniki odżywcze głębiej przenikają i działają intensywniej. Zabieg doskonale odpręża i regeneruje zmęczone i przesuszone stopy.


Zabieg UMO hand treatment
- jedwabne dłonie
   40 zł

Relaksujący hydromasaż dłoni świetnie je odżywia. Kąpiel zawiera preparaty regenerujące dopasowane do potrzeb skóry i dzięki technologii ultradźwięków umożliwia głębsze wtłaczanie składników odżywczych w skórę. Dodatkowo pobudza receptory, usprawnia krążenie i dotlenienie skóry, która po zabiegu odzyskuje poczucie komfortu.


Lakier    15 zł

Lakier ze zdobieniem    20-30 zł

IBX system    25 zł

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka.
Jeżeli Twoje paznokcie:

    są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
    są słabe i cienkie jak papier
    rozdwajają się i łuszczą
    mają białe plamki
    mają bruzdy
    mają jakiekolwiek uszkodzenia
    są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów - zabieg IBX jest dla Ciebie!