Menu
Tablet menu

Depilacja

09-depilacja

Depilacja woskiem

Systematyczna depilacja ciepłym woskiem powoduje, że włosy odrastają słabsze, delikatniejsze, jaśniejsze, a co więcej nie kłujące. Po dłuższym korzystaniu z zabiegów stają się prawie nie widoczne. Zabieg należy powtarzać co 3-4 tygodnie, a włos do depilacji powinien mieć min. 3 mm. Po zabiegu skóra jest gładka, Ty odzyskujesz poczucie komfortu.

Całe nogi - 90-100 zł
Łydki - 45 zł
Uda - 50 zł
Ręce - 50 zł
Bikini klasyczne/francuskie - 40/60 zł 
Pachy - 40 zł
Plecy - 70 zł
Tors - 50 zł
Twarz - 60 zł
Wąsik - 20 zł
Bródka - 20 zł

Depilacja EpilFree

Profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia, oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych. Marka EpilFree jest ceniona na całym świecie. Jest to alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z lasera. Metoda może być stosowana o każdej porze roku i w przypadku każdego koloru i rodzaju włosa. Umożliwia zniwelowanie odrostu włosa i redukcję niechcianego owłosienia aż do 80%.
Zalecana ilość zabiegów to ok. 10 w przypadku zabiegu na partie ciała, powtarzanych raz w miesiącu. W przypadku twarzy ilość potrzebnych zabiegów może być większa ze względu na większą ilość mieszków włosowych.
Zabieg przeprowadza się wykonując najpierw depilację woskiem, następnie aplikuje aktywator w celu rozszerzenia mieszków włosowych, co zapewnia głębszą penetrację tonera. Preparat oddziałowe w mieszkach zmniejszając proliferację i podział komórki włosów. Tym samym zapewnia luksus gładkiego ciała.

Całe nogi - 190 zł
Łydki - 100 zł
Uda - 100 zł
Ręce - 100 zł
Bikini - 100 zł
Pachy - 70 zł
Plecy - 120 zł
Tors - 90 zł
Twarz - 130 zł
Wąsik - 50 zł
Bródka - 50 zł